%100 YerliYazılımlar

eyalcin Yazılım Hizmetleri 2006 yılında kurulmuştur. Ağırlıklı olarak, Yazılım Geliştirme alanında hizmet vermekle birlikte birçok Otomasyon, Arşivleme, Web Tasarımı,Bilişim Güvenliği ve Danışmanlık, Eğitim Projelerini de başarı ile tamamlamıştır.
 
Bünyesinde Php, Asp, Aspx, Js, Ajax, Html, Html 5, Css, Css3, WordPress, Mysql, Mssql gibi uzmanlık sertifikalarına sahip kadrosu ile müşterilerine profesyonel çözümler sunmaktadır. 
 
Türkiye’nin dört bir yanından gelen yardım çağrılarını deneyimli kadrosu ile karşılayan eyalcin Yazılım geliştirme müşterilerine telefonda destek, yerinde destek ve yüz yüze eğitim gibi destek hizmetlerini kurmuş olduğu profesyonel ekip vasıtası ile vermektedir. 
 
%100 Müşteri memnuniyeti anlayışı ile çalışan firmamız, 7/24 Canlı destek Sağlamaktadır.
 
Kendi alanında uzman Tasarım ekibimiz özgün ve hızlı açılan tasarımlar çıkartmışlardır. Çok sayıda Web sayfaları, Şirket içi yazılımları başarıyla tamamlanmıştır.
 
eyalcin Yazılım Geliştirme kurulduğundan beri yazılım sektöründe danışmanlık yapmaktadır. Ağırlıklı olarak Yazılım ve Web üzerine hizmet vermekle birlikte farklı Eğitim, Network, Güvenlik, Donanım Satış Projelerini başarıyla tamamlamıştır.
 
Bilişim güvenliği internete bağlı ortamların en önemli konusudur. Bu amaçla birçok sistem tarafımızdan incelenmiş, güvenlik raporları hazırlanmış, gerekli önlemler alınmıştır ve kurumların güvenlik altyapıları tasarlanmıştır.
 
Kamu ve Özel Sektörde yer alan kuruluşlar artık daha az insan gücü ile daha kontrollü ve kaliteli üretim yapmanın yollarını aramaktadır.Üretilen değer cinsi ne olursa olsun önemli olan üretim aşamalarında prosesin doğru şekilde yönetilmesi olacaktır. Doğru işlemeyen bir proses üreticiye yüksek maaliyet, zaman kaybı ve memnuniyetsiz müşteri olarak yansıyacaktır.
 
Eğitimlerkendi profesyonel personelimiz tarafından verilmiştir. Tek günlük tanıtımlar yapıldığı gibi 6 ay süren uzun soluklu eğitimler de başarıyla tamamlanmıştır.
 
İsteğe bağlı olarak siteleriniz %100 mobil uyumlu olup size ikinci bir ek masraf çıkarmaz. Mobil uygulamalara para ödemekten böylelikle kurtulmuş olursunuz. 
 
Yapmış olduğumuz hizmetlerden bazıları Referanslarımız bölümünden görebilirsiniz
 
 
Her türlü görüş ve önerileriniz için telefonlarınızı ve maillerinizi bekliyoruz.
quote-image-2

Memnuniyetiniz Memnuniyetimizdir

“Değerli Müşterimiz, Alacağınız Hizmetlerde %100 Memnuniyet Garantisi Vermekteyiz. Memnun Kalmadığınız Hiç Bir Ürüne Para Vermek Zorunda Kalmayın...”